0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black

IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black
New
Немає в наявності
Артикул: 26-00570
Виробник: Ajax
10899.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black

Основні характеристики IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black

Smart функції Виявлення руху
Інтерфейси Bluetooth, RJ45 x1 (100 Mb)
Бренд Ajax
Відеокодек H.264, H.265
Вага 700 г
Живлення DC 12 В
Живлення пристрою DC 12 В
Кількість жорстких дисків 1
Кількість каналів IP 16
Код одиниці виміру з класифікатора шт
Колір Чорний
Країна виробник товару Україна
Країна виробництва Україна
Матеріал корпусу Пластик
Обсяг пам'яті до 16 ТБ
Обсяг пам’яті До 16 ТБ
Особливості NDAA
Разрешение записи 8 Мп
Резервне живлення 3 В CR2032 (тільки для живлення системного годинника)
Робоча вологість ≤75%
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Роздільна здатність запису 8 Мп
Розміри 251 / 251 / 51 мм
Розумні функції Виявлення руху
Сумісність ONVIF, RTSP
Тип відеореєстратора Мережевий
Тип відеосигналу Цифровий
Тип пристрою NVR-відеореєстратор
Формат відеореєстратора IP
Функціонал пристрою Відеоспостереження
Швидкість запису 25/30 к/с
Гарантія 24 міс.

Відгуки про IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black

Немає запитань про цей товар.
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black
Код: 26-00570~03
Немає в наявності
10899.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Рамка для LightSwitch Frame (3 seats) Ajax
В наявності
239.00 грн.
New
Блок живлення 12В/2А SEVEN PS-760
В наявності
183.00 грн.
New
Кнопка виходу врізна ART-EXIT TRINIX
Немає в наявності
144.00 грн.
New
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
В наявності
27.00 грн.
New
Система керування високовольтною АКБ Dyness BDU
New
Відеодомофон 10" WiFi Tuya Light Vision SINGAPORE (AI) FHD White
Немає в наявності
10800.00 грн.
New
Флеш-карта micro SD на 64 Гб DH-PFM112
Немає в наявності
731.00 грн.
New
Комплект відеодомофона NeoLight MEZZO Hybrid HD Kit B/Black
В наявності
17649.00 грн.
New
Desfire зчитувач DS-K1108AD
Немає в наявності
3763.00 грн.
New
Адаптер постійного струму Power Hub DC Main Out Adapter

Часті запитання

Де купити IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black?

IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 10899.00 грн.. Категорія: Реєстратори.

Яка ціна на IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black?

Актуальна ціна на IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black — 10899.00 грн.. Виробник: Ajax.

IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp Ajax NVR DC (16ch) Black — характеристики та опис

Модель: 26-00570~03. Категорія: Реєстратори. Виробник: Ajax. Ціна: 10899.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email