0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80

Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
New
В наявності
Артикул: 1287484110
Виробник: SEVEN Systems
27.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80

Основні характеристики Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80

Друк ID Ні
Колір Білий
Матеріал Пластик
Підтримка стандартів EM Marine
Режим роботи Безконтактний
Робоча частота ідентифікатора 125 KГц
Тип ідентифікатора Электронный радиочастотный
Тип пам'яті RW
Форм-фактор Безконтактна картка
Формат мікросхеми EM Marine

Відгуки про Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80

Немає запитань про цей товар.
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80
Код: 1287484110~03
В наявності
27.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Термінал розпізнавання облич Hikvision DS-K1T344MX-E1
В наявності
13172.00 грн.
New
Відеодомофон DHI-VTH5321GW-W
В наявності
11970.00 грн.
New
Комплект відеодомофона NeoLight MEZZO Hybrid HD Kit B/Black
В наявності
17649.00 грн.
New
Цифровий персональний ідентифікатор U-Prox BLE ID
New
Відеодомофон DHI-VTH5321GB-W
В наявності
11970.00 грн.
New
Комплект відеодомофона NeoLight ALPHA Hybrid IPWO KIT Black
В наявності
15394.00 грн.
New
Брелок EM-Marin SEVEN R-70 сірий
В наявності
13.00 грн.
New
Флеш-карта micro SD HS-TF-L2I/32G
Немає в наявності
512.00 грн.
New
Сонячна панель SolarSaga 80 Jackery
Немає в наявності
13318.00 грн.

Часті запитання

Де купити Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80?

Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80 можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 27.00 грн.. Категорія: Ключі доступу.

Яка ціна на Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80?

Актуальна ціна на Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80 — 27.00 грн.. Виробник: SEVEN Systems.

Карта-заготівля EM-Marin SEVEN R-80 — характеристики та опис

Модель: 1287484110~03. Категорія: Ключі доступу. Виробник: SEVEN Systems. Ціна: 27.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email