0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD

Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD
New
Dahua
Офіційний і сертифікований товар з гарантією від виробника.
Немає в наявності
Артикул: 99-10033366
Виробник: Dahua
21780.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD

Огляд товару

Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 — 32-канальний пристрій для професійного відеоспостереження з підтримкою Smart H.265+ та високою роздільною здатністю відеовиходу. Оптимальний вибір для систем безпеки з великим числом IP камер та аналітикою на базі штучного інтелекту.

Основні переваги

  • Підтримка 32 IP камер з вхідним потоком до 160 Мбіт/с для масштабних систем відеоспостереження.
  • Відеокомпресія Smart H.265+ забезпечує ефективне збереження даних при високій якості відео.
  • Аналітика на базі ШІ: виявлення та розпізнавання облич, охорона периметра, SMD Plus на 6 каналах камер і 2 каналах реєстратора.
  • Підтримка 4 внутрішніх HDD SATA III загальним обсягом до 80 Тб для тривалого зберігання записів.
  • Відеовиходи HDMI та VGA з роздільною здатністю до 3840×2160 для зручного моніторингу.

Технічні характеристики

  • Модель: Dahua DHI-NVR4432-4KS3
  • Канали: 32 IP камери
  • Відеокомпресія: Smart H.265+, H.265, Smart H.264+, H.264
  • Частота кадрів (головний потік): 7 каналів по 1080p при 25 к/с
  • Вхідний потік: 160 Мбіт/с з ШІ, 80 Мбіт/с без ШІ
  • Відеовиходи: 1 HDMI (до 3840×2160), 1 VGA (до 1920×1080)
  • Інтерфейси: 2×RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с, 2×USB 2.0
  • Живлення: 12В DC
  • Розміри: 440×412.7×76 мм
  • Вага: 4.25 кг
  • Тривожні входи/виходи: 4/2
  • Робоча температура: –10 °C до +55 °C

Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 ідеально підходить для комплексних систем відеоспостереження з високими вимогами до якості запису та аналітики. Завдяки підтримці 32 каналів, сучасним алгоритмам стиснення та розширеним можливостям інтеграції, цей пристрій забезпечує надійний контроль та збереження даних у будь-яких умовах.

Основні характеристики Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD

Ethernet 2 × RJ-45, 10/100/1000 мбіт/с
IP камери 32
USB 2х USB 2.0
Інтерфейси відео виходу 1 HDMI, 1 VGA
Аналітика з камерою Виявлення/розпізнавання облич (6кан); охорона периметра (6кан); SMD Plus (6кан)
Аналітика реєстратора SMD Plus 2 канали
Відео компресія Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264
Відеовиходи 1 HDMI, 1 VGA
Відеокомпресія Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264
Вага 4.25 кг
Внутрішні HDD 4 SATA III по 20 Тб
Вхідний потік 160 мбіт/с з ШІ; 80 без ШІ
Живлення 12В DC
Потужність споживання 10 Вт без HDD
Робоча температура –10 °C - +55 °C
Роздільна здатність відеовиходу HDMI: 3840 × 2160, 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720; VGA: 1920 × 1080, 1280 × 1024, 1280 × 720
Розміри 440 × 412.7 × 76 мм
Споживана потужність 10 Вт без HDD
Тривожні виходи 2
Тривожні входи 4
Частота кадрів (головний потік) 7 × 1080p 25 к/с

Відгуки про Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD

Немає запитань про цей товар.
Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD
Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD
Код: 99-10033366~04
Немає в наявності
21780.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
IP-відеореєстратор 8-канальний 8Mp TVT TD-3008H1-A1L (64-64)
New
Тривожна кнопка Ajax Button біла
В наявності
1099.00 грн.
New
Контролер для двох дверей Hikvision DS-K2622X
Немає в наявності
12668.00 грн.
New
Пігтейл U.fl-SMA MikroTik ACSMAUFL
Немає в наявності
319.00 грн.
New
Комутатор 10 портів некерований Ewind EW-ES3010CG-AP
В наявності
4244.00 грн.
New
Нагрудний відеореєстратор Boblov M7 PRO 4K 128GB GPS
Немає в наявності
7650.00 грн.
New
Кабель вита пара UTP CAT5E CU 0.5 2PR LDPE Outdoor Kraft 500m
Немає в наявності
6039.00 грн.
New
Точка доступу MikroTik RBD52G-5HacD2HnD-TC (hAP ac²)
Немає в наявності
3663.00 грн.
New
Система накопичення енергії Deye GE-F120-2H2
В наявності
1833876.00 грн.

Часті запитання

Де купити Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD?

Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 21780.00 грн.. Категорія: Реєстратори.

Яка ціна на Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD?

Актуальна ціна на Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD — 21780.00 грн.. Виробник: Dahua.

Відеореєстратор Dahua DHI-NVR4432-4KS3 32-канальний 1.5U 4HDD — характеристики та опис

Модель: 99-10033366~04. Категорія: Реєстратори. Виробник: Dahua. Ціна: 21780.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email