0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном

IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном
New
Dahua
Офіційний і сертифікований товар з гарантією від виробника.
В наявності
Артикул: 99-10035282
Виробник: Dahua
8550.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном

● Роздільна здатність 2МП, 1/2.8" CMOS-матриця;● Фокус 2.8мм (кут огляду 106°);● Максимальна роздільна здатність відео 1920 × 1080 - 25 кс;● Кодеки H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG, Smart H.265 +; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264;● ІЧ світло (до 50м);● Функції зображення: поворот зображення, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, водяний знак;● Аналітика та аларми: розумне виявлення звуку, розумний пошук, теплова карта, підрахунок людей, виявлення облич, AI SSA, AcuPick, SMD 3.0, розумне виявлення об'єктів, вторгнень, виявлення перетину лінії, виявлення об'єктів, що швидко рухаються (три функції підтримують класифікацію і точне виявлення транспортних засобів, тварин і людей); виявлення бродячих людей, виявлення скупчень людей, виявлення парковки;● Micro SD (максимум 1ТБ);● 12 VDC/PoE;● IP67;● Колір корпусу - білий

Основні характеристики IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном

BLC Підтримує
HLC Підтримує
PoE (802.3af)/ePoE
ROI 4 зони
ROM/RAM 4/1 Гб
WDR 120 дБ
Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) 4 м
Інтерфейси тривоги 1 вх/1вих
Аналіз поведінки Підтримує
Апертура F1.6
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон; 1 вх/1 вих
Відео компресія H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG; Smart H.265+; Smart H.264+; AI H.265; AI H.264
Вага 590 г
Виявлення аудіо винятків Підтримує
Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) 43 м
Виявлення облич Підтримує
Виявлення парковки Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Вхід і вихід з регіону Підтримує
Дальність підсвічування 50 м
Дефог Підтримує
Живлення 12 В DC
Залишені / зниклі предмети Підтримує
Кількість потоків 4
Кути огляду Г: 106°; В: 56°; Д: 127°
Мін. чутливість 0,0007 люкс при F1,6 (кольоровий, 30 IRE); 0,0004 люкс при F1,6 (Ч/Б, 30 IRE); 0 люкс (освітлювач увімкнено)
Матеріал метал
Матриця 1/2.8" CMOS
Мережеві інтерфейси RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T)
Метод зберігання FTP; SFTP; Micro SD 1Тб; NAS
Підрахунок об'єктів Підтримує
Перетин лінії Підтримує
Потужність споживання 4-8 Вт
Придушення шуму (DNR) 3D
Программное обеспечение SmartPSS Lite; DSS; DMSS
Програмне забезпечення SmartPSS Lite; DSS; DMSS
Распознавание лиц Підтримує
Распознавание объекта (DORI - не аналитика) 8 м
Регулировка по осям Панорамування: 0 ° - 360 °, нахил: 0 ° - 90 °, обертання: 0 ° - 360 °
Робоча температура –40 °C - +60 °C
Роздільна здатність відео 1080p (1920 × 1080); 1.3M (1280 × 960); 720p (1280 × 720); D1 (704 × 576/704 × 480); VGA (640 × 480); CIF (352 × 288/352 × 240
Розміри 192.7 × 70.5 × 66.4 мм
Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) 8 м
Скупчення людей Підтримує
Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) 17 м
Ступінь захисту IP67
Сумісність ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T/Profile M); CGI
Тип підсвічування ІЧ
Тригери тривоги Нема SD-карти; SD-карта заповнена; помилка SD-картки; відключення мережі; конфлікт IP; незаконний доступ; виявлення руху; фальсифікація відео; прохід; вторгнення; швидкий об'єкт, що рухається; кинутий/відсутній предмет; виявлення бродячих людей; збори люд
Фокусна відстань 2.8 мм
Хитлива хода Підтримує
Цільові типи Підтримує
Частота кадрів (головний потік) 1080p 25 к/с
Частота кадрів (дод2. Потік) 1080p 25 к/с
Частота кадрів (доп. потік) D1 25 к/с
Швидкість затвора 1/3 –1/100 000 с
Гарантія 36 міс.

Відгуки про IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном

Немає запитань про цей товар.
IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном
IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном
Код: 99-10035282~04
В наявності
8550.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Інвертор Victron Energy MultiPlus 12/500/20-16 чиста синусоїда
New
IP-відеокамера 2 Мп вулична SEVEN IP-7222PA white 2,8 мм
В наявності
2475.00 грн.

Часті запитання

Де купити IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном?

IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 8550.00 грн.. Категорія: Камери відеоспостереження.

Яка ціна на IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном?

Актуальна ціна на IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном — 8550.00 грн.. Виробник: Dahua.

IP відеокамера Dahua DH-IPC-HFW5241E-ASE 2МП (2.8мм) з мікрофоном — характеристики та опис

Модель: 99-10035282~04. Категорія: Камери відеоспостереження. Виробник: Dahua. Ціна: 8550.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email