0
0
Корзина
Ваша корзина пуста!
Это никогда не поздно исправить :)

Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus

Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus
New
В наличии
Артикул: 26-00073
Производитель: Ajax
1749.00 грн.
Оплата
Оплата картой
Оплата картой
Безналичный расчет
Безналичный расчет
Оплата наличными
Оплата наличными
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка и гарантия
Доставка Новой Почты
Адреса ближайших отделений смотрите на карте
При заказе от 3000 грн. бесплатно
Самовывоз (г.Киев)
Самовывоз (г.Киев)
Бесплатно
Гарантия от производителя
Гарантия от производителя
Срок гарантии смотреть в характеристиках товара
Возврат/обмен
Возврат/обмен
Если товар Вам не подошёл, его можно вернуть в течение 14 дней (в соответствии с «Законом о защите прав потребителей»). Возврат заказа возможен при условии, что товар не был использован, а также при полной сохранности упаковки и наклеек.

Описание Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus

Дозволяє зробити дротову охоронну централь бездротової. Приймає сигнал від бездротових датчиків Ajax. Містить клеми для підключення до дротової централі. Захищений двома Тампере від розтину і відриву з монтажною поверхні;
12 транзисторних виходів: 8 охоронних зон, 4 сервісних виходу. Підключіть з централі для постановки/зняття з охорони. Підтримує до 100 бездротових пристроїв. Здійснює контроль бездротових датчиків, веде журнали подій. Унікальна бездротова технологія: велика дальність роботи, шифрування повідомлень і захист від підробки. 2-х стороння зв'язок з датчиками для регулярної передачі сигналів тестування на центральний блок. Максимальна відстань між приймачем і датчиками до 2000 м на відкритому просторі. Робота в реальних умовах на кількох поверхах бізнес-центру. Вбудовані режими тестування рівня зв'язку з датчиками і зони виявлення датчиків. Регульований період опитування датчиків. Антена приймача оптимізована для більш якісного прийому сигналів усередині будівель. Є можливість оновлювати прошивку приймача. Просте підключення до ПК по інтерфейсу USB. Зручна настройка за допомогою Windows конфігуратора. Працює з Ajax Hub, Hub Plus, Hub 2, ReX.

Основные характеристики Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus

Бренд Ajax
Вага пакування, кг 0.12
Висота пакування, см 3
Дальность передачи 2000 м
Довжина пакування, см 15
Код одиниці виміру з класифікатора шт
Материал корпуса Пластик
Об’єм пакування, м³ 0.00068
Подключение Беспроводное
Протоколы Jeweller
Рабочая влажность ≤75%
Рабочая температура от -10 °C до +40 °C
Рабочая частота 868 МГц
Размеры 95 / 92 / 18 мм
Тип устройства Модуль интеграции
Установка Внутреннее
Функціонал пристрою Автоматизація та розумний будинок, Захист від вторгнення, Захист від затоплення, Захист від пожежі
Ширина пакування, см 15
Гарантия 24 месяца

Отзывы о Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Нет отзывов об этом товаре.

Вопросы и ответы (FAQ) Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus

Нет вопросов об этом товаре.
Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus
Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus
Код: 26-00073~03
В наличии
1749.00 грн.
Теги: Датчики, Ajax
Вы смотрели
New
Кріплення 2kWh LFP Battery Mounting Strap
Нет в наличии
2205.00 грн.
New
Трансміттер Ajax MultiTransmitter білий
В наличии
5299.00 грн.
New
Комплект відеодомофона BCOM BD-780FHD White Kit
В наличии
7184.00 грн.
New
WiFi маршрутизатор Cudy WR300S
В наличии
736.00 грн.
New
IP-відеодомофон з WiFi 7" TVT TD-E2137-PE/TP/WF Black
В наличии
8462.00 грн.
New
Брелок MIFARE SEVEN R-75 зелений
В наличии
15.00 грн.
New
Відеодомофон 10" WiFi Tuya Light Vision SINGAPORE FHD Black
New
турнікет-трипод DS-K3G501-R/E-Dm55
Нет в наличии
60931.00 грн.
New
Модуль з картрідером DS-KD-M
Нет в наличии
2745.00 грн.

Часто задаваемые вопросы

Где купить Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus?

Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus можно купить в нашем интернет-магазине по цене 1749.00 грн.. Категория: Датчики.

Какая цена на Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus?

Актуальная цена на Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus — 1749.00 грн.. Производитель: Ajax.

Приймач датчиків Ajax ocBridge Plus — характеристики и описание

Модель: 26-00073~03. Категория: Датчики. Производитель: Ajax. Цена: 1749.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email