0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла

Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла
Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла
Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла
New
Немає в наявності
Артикул: 26-00129
Виробник: Ajax
679.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла

Основні характеристики Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла

Бренд Ajax
Вага 6 г
Вага пакування, кг 0.02
Висота пакування, см 0.5
Довжина пакування, см 9
Код одиниці виміру з класифікатора шт
Колір Білий
Матеріал корпусу Пластик
Об’єм пакування, м³ 0.00002
Особливості моделі Захист від копіювання, потрійне DES-шифрування і апаратне AES-шифрування з розміром ключа 128 біт
Підключення Бездротове
Робоча вологість ≤75%
Робоча температура -10 °C ~ +40 °C
Робоча частота 13.56 МГц
Розміри 86 / 54 / 0.8 мм
Тип пристрою Картка керування
Функціонал пристрою Захист від вторгнення
Ширина пакування, см 5.5
Гарантія 12 міс.

Відгуки про Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла

Немає запитань про цей товар.
Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла
Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла
Код: 26-00129~03
Немає в наявності
679.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Кнопка виходу накладна ART-830P TRINIX
Немає в наявності
631.00 грн.
New
Термінал розпізнавання обличчя Dahua DHI-ASI8214S-W
Немає в наявності
Ціна за запитом
New
PoE розширювач Ewind EW-PSE-PW6602G IP66 10/100/1000M
Немає в наявності
699.00 грн.
New
Кабель коаксіальний RG-660C FE+CU 1.2mm Indoor Trinix 100m
New
Точка доступу MikroTik SXT LTE6 kit (2023) (SXTR&FG621-EA)
Немає в наявності
5279.00 грн.

Часті запитання

Де купити Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла?

Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 679.00 грн.. Категорія: Управління охороною.

Яка ціна на Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла?

Актуальна ціна на Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла — 679.00 грн.. Виробник: Ajax.

Картка керування Ajax Pass (3pcs) біла — характеристики та опис

Модель: 26-00129~03. Категорія: Управління охороною. Виробник: Ajax. Ціна: 679.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email