0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна

Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна
Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна
Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна
New
В наявності
Артикул: 26-00145
Виробник: Ajax
370.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна

Основні характеристики Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна

Бренд Ajax
Вага пакування, кг 0.01
Вага, кг 0.01
Висота пакування, см 0.4
Висота, см 0.4
Довжина пакування, см 5.5
Довжина, см 5.5
Код одиниці виміру з класифікатора шт
Коефіцієнт 1
Колір Чорний
Матеріал корпусу Пластик
Об’єм пакування, м³ 0.00001
Об’єм, м³ 0.00001
Тип пристрою Кронштейн
Функціонал пристрою Захист від вторгнення
Ширина пакування, см 5.5
Ширина, см 5.5

Відгуки про Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна

Немає запитань про цей товар.
Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна
Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна
Код: 26-00145~03
В наявності
370.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Монтажний адаптер для підвісної стелі DH-PFA200G
New
Модуль зчитувача карт Mifare DH-VTO2000A-R
Немає в наявності
1987.00 грн.
New
Підвісне кріплення DS-1271ZJ-135
В наявності
2250.00 грн.
New
Щиток від дощу Hikvision DS-KABD9203-RS
В наявності
1620.00 грн.
New
Адаптер змінного струму Power Hub AC Main Out Adapter
Немає в наявності
1125.00 грн.
New
Пристрій для читання відбитків пальців DS-K1200EF
New
комутаційна коробка DH-PFA13G
В наявності
450.00 грн.
New
Кронштейн TVT TD-YZJ0203
В наявності
946.00 грн.
New
Настінний кронштейн для камер PFB110W
В наявності
315.00 грн.
New
Літієва акумуляторна батарея Deye BOS-B-Pack16-A3
В наявності
98933.00 грн.

Часті запитання

Де купити Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна?

Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 370.00 грн.. Категорія: Аксесуари для охоронних систем.

Яка ціна на Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна?

Актуальна ціна на Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна — 370.00 грн.. Виробник: Ajax.

Кріпильна панель Smartbracket Ajax HomeSiren чорна — характеристики та опис

Модель: 26-00145~03. Категорія: Аксесуари для охоронних систем. Виробник: Ajax. Ціна: 370.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email