0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра

Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра
Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра
Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра
New
Немає в наявності
Артикул: 69-00040
Виробник: Trinix
45.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра

Ключ-брелок Proximity-key формату EM-Marine 125 кГц. Шкіряний корпус. Колір чорний

Основні характеристики Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра

feed_price_allo 36
Бренд Trinix
Вага пакування, кг 0.008
Висота пакування, см 0.5
Довжина пакування, см 5.5
Колір Чорний
Матеріал корпусу Шкіра
Об’єм пакування, м³ 0.00002
Робоча частота 125 кГц
Розміри 40 / 40 / 3 мм
Тип ключа Proximity-key
Тип пристрою Ключ доступу
Формат ключа EM-Marine
Ширина пакування, см 6
Гарантія 12 міс.

Відгуки про Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра

Немає запитань про цей товар.
Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра
Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра
Код: 69-00040~01
Немає в наявності
45.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
кронштейн DS-1293ZJ
Немає в наявності
746.00 грн.
New
кронштейн DS-1602ZJ-CORNER
Немає в наявності
1778.00 грн.
New
Комутатор 10 портів керований Hikvision DS-3E1310HP-EI
New
кронштейн DS-1292ZJ
Немає в наявності
589.00 грн.
New
комутаційна коробка DH-PFA130-E-BL
Немає в наявності
645.00 грн.
New
Кронштейн Hikvsion DS-1673ZJ
Немає в наявності
Ціна за запитом
New
Ключ Trinix Proximity-key EM+MF epoxy круглий d=35 мм
Немає в наявності
50.00 грн.
New
Карта доступу EM-Marine EM-05 (1.6 мм)
Немає в наявності
15.00 грн.
New
Кронштейн DS-PRB-1310
Немає в наявності
3053.00 грн.
New
Ключ Proximity-key Шкіра Mifare 1K
Немає в наявності
52.00 грн.

Часті запитання

Де купити Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра?

Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 45.00 грн.. Категорія: Ключі доступу.

Яка ціна на Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра?

Актуальна ціна на Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра — 45.00 грн.. Виробник: Trinix.

Ключ-брелок EM-Marine Trinix Proximity-key Шкіра — характеристики та опис

Модель: 69-00040~01. Категорія: Ключі доступу. Виробник: Trinix. Ціна: 45.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email