0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi

Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi
New
Dahua
Офіційний і сертифікований товар з гарантією від виробника.
Немає в наявності
Артикул: 99-10035923
Виробник: Dahua
16875.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi

● 5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 720 × 1280;● Камера 2 Мп з кутами огляду Г: 119°, В: 66° і Д: 142°;● Розблокування за допомогою IC- та ID-карток, Bluetooth-карток, розпізнавання обличчя та пароля;● Підтримує пам'ять 20 000 користувачів, 20 000 облич, 20 000 паролів, 100 000 IC- та ID-карток, 20 000 Bluetooth-карток та 300 000 записів;● Забезпечує живлення зчитувача карт та електромагнітного замка, 12 В, струм 0,5 А через PoE та 12 В, струм 1,5 А через адаптер;● Ступінь захисту IP65;● Підключення через TCP/IP та Wi-Fi;● Живлення по PoE.

Основні характеристики Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi

Ethernet 1 × 10/100 М
PoE Standard PoE
RS-485 1
WDR 120дБ
Wi-Fi IEEE802.11b/802.11g/802.11n
Інтерфейс підключення модуля Wiegand
Живлення 12В DC, 3 A
Зчитувач карт IC card; ID card; IC:13.56 MHz; ID:125 kHz
Кількість абонентів Сенсорний екран; 1 механічна кнопка
Камера 2х 1/2.8" 2 MP CMOS
Керування замком 1
Кути огляду Г: 119°; В: 66°; Д: 142°
Метод роботи Картка; Пароль; Розпізнавання обличчя; Bluetooth
Монтаж Накладний
Підтискання шуму (DNR) 3D
Придушення шуму (DNR) 3D
Робоча температура –30 °C - +60 °C
Роздільна здатність 720P/D1/WVGA/CIF
Розміри 186.8 × 81.4 × 23.3 мм
Ступінь захисту IP65
Тривожні виходи 1
Тривожні входи 2
Гарантія 24 міс.

Відгуки про Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi

Немає запитань про цей товар.
Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi
Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi
Код: 99-10035923~04
Немає в наявності
16875.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Комплект Neolight ALPHA Hybrid HD 4 Family
Немає в наявності
40345.00 грн.
New
Нагрудний відеореєстратор Boblov B4K1
Немає в наявності
8629.00 грн.
New
PoE інжектор Ewind EW-PSE101G-AC-AF
В наявності
797.00 грн.
New
RFID браслет з чипом MIFARE SEVEN R-68 червоний
В наявності
68.00 грн.
New
Термінал розпізнавання осіб DS-K1T606MF
Немає в наявності
20640.00 грн.
New
Комплект відеодомофона Neolight MEZZO HD Black/SOLO FHD Graphite
New
Блок живлення 12В/2А SEVEN PS-767W
В наявності
311.00 грн.
New
Виклична панель з Wi-Fi DHI-VTO1301R-W
Немає в наявності
Ціна за запитом

Часті запитання

Де купити Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi?

Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 16875.00 грн.. Категорія: Викличні панелі.

Яка ціна на Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi?

Актуальна ціна на Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi — 16875.00 грн.. Виробник: Dahua.

Виклична панель Dahua DHI-VTO6631QS-WP Wi-Fi — характеристики та опис

Модель: 99-10035923~04. Категорія: Викличні панелі. Виробник: Dahua. Ціна: 16875.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email