0
0
Кошик
Ваш кошик порожній :(
Це ніколи не пізно виправити :)

Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP

Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP
New
Hikvision
Офіційний і сертифікований товар з гарантією від виробника.
В наявності
Артикул: 99-00000498
Виробник: Hikvision
4455.00 грн.
Оплата
Оплата карткою
Оплата карткою
Безготівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
Оплата готівкою
Оплата готівкою
Післяплата Нової Пошти
Післяплата Нової Пошти
Доставка та гарантія
Доставка Новою Поштою
Адреси найближчих відділень дивитися на карті
При замовленні від 3000 грн. безкоштовно
Самовивіз (м.Київ)
Самовивіз (м.Київ)
Безкоштовно
Гарантія від виробника
Гарантія від виробника
Термін гарантії дивитись у характеристиках товару
Повернення/обмін
Повернення/обмін
Якщо Вам не підійшов товар, то протягом 14 днів він може бути повернутий (відповідно до "Закону про захист прав споживачів"). Повернення замовлення можливе за умови, що товар не був використаний, а також при повному збереженні упаковок та наклейок.

Опис Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP

Модуль з клавіатурою Hikvision. Вбудований процесор MCU. 12 кнопок. IP65. DC 12 В (живлення від іншого модуля, живлення від іншого модуля). 10 Вт. 98,2 х 100,2 х 33,7 мм

Основні характеристики Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP

Інтерфейс користувача З'єднання модулів (1 вх і 1 вих), DIP перемикач (8, 4 зарезервовано)
Вологість 10-95%
Живлення DC 12 В
Клас захисту IP65
Користувацький інтерфейс З'єднання модулів (1 вх і 1 вих), DIP перемикач (8, 4 зарезервовано)
Метод роботи Фізичні кнопки (12)
Монтаж Накладний, врізний
Потужність споживання 10 Вт
Робоча температура -40 ° С - + 60 ° С
Розміри 98,2 х 100,2 х 33,7 мм
Споживана потужність 10 Вт
Тип пристрою Модуль розширення
Гарантія 24 міс.

Відгуки про Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP

0
0
1
0%
2
0%
3
0%
4
0%
5
0%

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання та відповіді (FAQ) Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP

Немає запитань про цей товар.
Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP
Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP
Код: 99-00000498~04
В наявності
4455.00 грн.
Нещодавно переглянуті
New
Защіпка електроригельна Trinix YB-500N NO
Немає в наявності
1325.00 грн.
New
Модуль з монітора DS-KD-DIS
Немає в наявності
5202.00 грн.
New
Система зберігання енергії Kstar BC100DE 100kWh
Немає в наявності
Ціна за запитом
New
Відеореєстратор SafetyEye SE-NVR08V1Q
В наявності
3195.00 грн.
New
Бездротовий ключ загального доступу до екрану DHI-PKP-WP1B
В наявності
Ціна за запитом
New
Термінал розпізнавання осіб DS-K1T606M
Немає в наявності
19522.00 грн.

Часті запитання

Де купити Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP?

Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP можна купити в нашому інтернет-магазині за ціною 4455.00 грн.. Категорія: Аксесуари для домофонів.

Яка ціна на Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP?

Актуальна ціна на Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP — 4455.00 грн.. Виробник: Hikvision.

Модуль з клавіатурою Hikvision DS-KD-KP — характеристики та опис

Модель: 99-00000498~04. Категорія: Аксесуари для домофонів. Виробник: Hikvision. Ціна: 4455.00 грн..
icon_viber icon_teleg icon_callback icon_email